תחומי עיסוק

פנר גדעון - משרד עורכי דין מספק ללקוחותיו קשת רחבה של שירותים משפטיים בשלל תחומים. המשרד חותר ללא לאות להעניק ללקוחותיו את השירות המקצועי, האמין והאיכותי ביותר, תוך שמירה על דיסקרטיות ועל ערוץ תקשורת פתוח וזמין עבורו בכל עת.

דיני נזיקין

למשרד ניסיון רב שנים בניהול הליכים בכל תחומי הנזיקין, לרבות: רשלנות רפואית ונזקי גוף, נזקי רכוש, תאונות עבודה, תאונות דרכים, ייצוג מבוטחים אל מול המוסד לביטוח לאומי, ייצוג אל מול משרד הביטחון (קצין התגמולים), ייצוג אל מול חברות הביטוח וכיוצא באלה.

המשרד מוכר כאחד מהמובילים ומהמקצועיים בארץ בתחום זה, והוא בעל ניסיון מוכח בייצוג אלפי נפגעי גוף, בין שבגין רשלנות רפואית ובין שבנסיבות אחרות.

כדי לספק שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בתחום זה, מקיים המשרד קשרים מקצועיים שוטפים עם רופאים בכירים בכל תחומי הרפואה ועם מומחים בשלל תחומים רלבנטיים, המלווים את התיקים באופן מקצועי וצמוד.

לזכות המשרד עומדים שלל תקדימים פורצי דרך בתחום דיני הנזיקין. בין היתר, זכה המשרד בתיק שבו נקבע הפיצוי הגבוה ביותר אי-פעם בישראל בגין רשלנות רפואית, בסך של כ-16,000,000 ש"ח (כולל) – נפסק בת.א. 1204/02 פלונית נגד קופת חולים כללית ואח' (פורסם בנבו).

משפט אזרחי-מסחרי

המשרד מעניק שירותים משפטיים לתאגידים מסחריים בשלל תחומים. עם לקוחותיו הקבועים נמנים בנקים מסחריים בישראל ובנקים למשכנתאות, לרבות: בנק הפועלים, בנק משכן, בנק מרכנתיל דיסקונט, הבנק הבינלאומי הראשון בע"מ ועוד.

במשרד ישנה מחלקת הוצאה לפועל המתמקדת בגביית חובות ובניהול הליכים משפטיים בלשכת ההוצאה לפועל, לרבות הליכים לגביית שטרות, למימוש שעבודים וכיוצא בזה.

רשימת הלקוחות של המשרד כוללת גם תאגידים וחברות בקנה מידה ארצי וחברות מסחריות גדולות הפועלות במחוז דרום. אלו מקבלים שירותים משפטיים שוטפים, לרבות ייעוץ משפטי וליווי עסקי, ושירותים משפטיים ספציפיים בכל סכסוך שמתברר בבית המשפט.

משפט מנהלי

משרד פנר גדעון מעניק שירותים משפטיים על-בסיס קבוע לרשויות מקומיות, כאשר נכון להיום הוא מייצג את המועצה המקומית מיתר והמועצה המקומית להבים. המשרד מגיש בין היתר עתירות מנהליות נגד רשויות מקומיות בשלל תחומים: דיני עבודה, דיני מכרזים וכיוצא באלה.

תובענות ייצוגיות

התובענה הייצוגית היא מכשיר משפטי שמסייע להתגבר על חוסר השוויון בין כוחו של האזרח / הצרכן הקטן לבין זה של גופי ענק, כמו המדינה ורשויותיה וחברות גדולות המספקות שירותים או מוכרות מוצרים לציבור.

פנר גדעון הוא אחד מהמשרדים הבודדים במחוז דרום, שמתמקד בניהול תובענות ייצוגיות בבתי המשפט. אחת התובענות שזכו לפרסום בקנה מידה ארצי היא תובענה שהוגשה נגד רכבת ישראל בשם כל המוגבלים הנעים על כיסאות גלגלים, בשל הפרת זכויותיהם לשוויון על-פי החוק – ת.א. 1300/07. הליך זה, מעבר לפיצוי הכספי שכרוך בו, הביא כבר בשלב הראשון לשינוי מהותי ביחסה של הרכבת לקבוצה המיוצגת ולתיקון של ההפרות כלפיה.

משפט פלילי

המשרד מספק שירותים גם בתחום המשפט הפלילי, ולזכותו נזקפים זיכויים רבים, כמו גם פסקי דין ללא הרשעה, הן בעבירות המוגדרות פשעים חמורים והן בעבירות קלות, לרבות עבירות כלכליות (צווארון לבן).

דילוג לתוכן